O USŁUGACH

Udostępnione dla Państwa usługi można dobierać według własnego uznania. Zalecana jest jednak określona kolejność ich realizowania.  Niektóre z usług wspomagających działania przedwdrożeniowe można wprawdzie  pominąć, ale istnieją też takie, z których należałoby skorzystać bezwzględnie. Warto w tej sprawie skontaktować się z nami, wspólnie dokonamy wyboru. W takiej sytuacji warto, aby konsultant - doradca naocznie zapoznał się z istniejąca sytuacją. Temu celowi służy usługa o symbolu WMS-01.

Oferowane usługi zostały przygotowane w zakresach stanowiących zamknięte wycinki całości. Państwo mają możliwość zadecydowania, które z nich mogą być Państwu przydatne.

Jeżeli problematyka standardów GS1 jest w Państwa firmie mało znana, warto skorzystać z usługi WMS-02. W dobie powszechnej cyfryzacji kraju trudno sobie wyobrazić działanie magazynu w oderwaniu od otoczenia. Globalne standardy GS1 pozwolą utrzymać Państwa procesy logistyczne na odpowiednio wysokim poziomie.

Usługi WMS-03, 04 i 05 powinny zostać wykonane w pakiecie. Ich obszary są mocno ze sobą powiązane.

Z usług o symbolach WMS-06, 07 i 08 nie muszą Państwo bezwzględnie korzystać. Być może, że wolą Państwo opracować to we własnym zakresie.

Warto natomiast skorzystać z usługi WMS-09. W ramach tej pracy wspólnie zadbamy o to, czy dostawca wypełnia zobowiązanie wdrożeniowe zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Ostatecznie zawsze mogą Państwo zapoznać się z kompleksową ofertą wdrożenia systemu kodów kreskowych w Państwa magazynie. Jest do pobrania pod indeksem WMS-10.

O KONCEPCJI

 

Celem projektu ujętego w koncepcji wdrożenia systemu kodów kreskowych jest przekazanie Państwu kompleksowej wiedzy eksperckiej w zakresie wykorzystywania technik automatycznej identyfikacji
w zarządzaniu magazynem. Techniki te powinny być wdrażane łącznie z systemem WMS (Warehouse Management System) z wykorzystaniem kodów kreskowych. Firma przygotowująca się do wdrożenia takiego systemu informatycznego w swoim magazynie powinna być dobrze do tego przedsięwzięcia przygotowana. Można się wówczas uchronić przed wieloma przykrymi niespodziankami.

O MOICH REALIZACJACH

© 2017 by Jerzy Majewski na podstawie Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now